Gjon Mill Jazz & Blues Festival

Jeni gati për Gjon Mill Jazz & Blues Festival?
Edicioni i II-të do të nisë nga Tirana, ditën e mërkurë, 12 Korrik, ora 21:30. Ju mirëpresim në natën e parë të festivalit me Martin Listabarth (Piano solo) dhe Andi Kongo Quartet feat Olmo Chittó.

Ku: Reja
Kur: 12 Korrik, ora 21:30

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies