Shëtitje me varkë në liqen

Këtë fundjavë është koha të lundrojmë, ndaj në Liqenin e Tiranës do të shihni varkat, me të cilat do të mund të bëni dhe një shëtitje.
Të shtunën, ora 09:00 ju ftojmë të gjithëve në Parkun e Madh të Liqenit, që së bashku me familjen a shoqërinë të kaloni një të fundjavë ndryshe, argëtuese, të qetë e të freskët në natyrë.
Ju presim!

Ku: Parku i Liqenit

Kur: 1 korrik, 9:00-13:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies