Helldrift sezoni IV

Helldrift season IV
Jeni të mirëpritur për të përjetuar 2 ditë plot adrenalinë, performancë, pasion dhe cmënduri
Eventi do të zhvillohet me datë 1-2 Korrik në sheshin “Nënë Tereza”
Shihemi në Helldrift

Ku: sheshin “Nënë Tereza”
Kur: 1-2 Korrik

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies