Obstacle Race, 5 km Run

Kaloni një eksperiencë unike që do ju falë adrenalinë, argëtim & kujtime të paharruesh
Një garë ku ndërthuret vrapimi me pengesat. E gjitha e realizuar në natyrën e mrekullueshme të liqenit të Tiranës. Jo vetem një garë ku të testojmë përgatitjen tone fizike dhe mendore por gjithashtu dhe një event ku mund te marr pjesë kushdo, pavaresisht përgatitjes fizike.

Ku: Liqeni i Tiranës
Kur: 25 qershor

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies