Për herë të parë në Tiranë

Ikona e muzikës latine do të vijë në Shqipëri, më shpejt se sa mund ta kishit imagjinuar. Më 20 korrik, Ricky Martin do të performojë në sheshin "Skënderbej". Ylli i muzikës botërore, në kuadër të turit të tij "RICKY MARTIN SYMPHONIC", ka vendosur të bëjë një ndalesë të vogël edhe në Shqipëri.
Ai do të performojë në sheshin "Skënderbej" dhe do të shoqërohet nga Orkestra Kombëtare e Tiranës dhe grupi i tij për të sjellë më të mirën e muzikës së tij.

Ku: Sheshi Skënderbej Kur: 20 Korrik

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies