Elvana Gjata

Elvana Gjata njoftoi së fundmi se do të organizojë një koncert në stadiumin Air Albania më 22 qershor. Lajmi u prit me emocione nga fansat e këngëtares që e kanë pritur me padurim një ngjarje të tillë!

Në njoftimin e saj, Elvana u shpreh e emocionuar duke thënë se ka kohë që pret për të ndarë këtë lajm. Më tej ajo tha se 22 qershori do të jetë një natë shumë e veçantë për të dhe shpreson që të jetë e tillë për të gjithë.

Ku: Stadiumi Air Albania

Kur: 22 Qershor

Biletat: live.elvanagjata.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies