SHITET NJË I VDEKUR

Komedi nga Dario Fo (përshtatja Arbër Jakllari)
Në një klub bixhozi fshihet një mister, i cili mund të zbulohet vetëm nga një lojë!… Regjisor: ARBËR JAKLLARI, Skenografia:FLOGERT KOLA, Koreografia:AMELA AGA
Me aktorë: ANXHELO DAUTI, SERXHJO DANGA, XHOANA KARAJ, ERGI HASANI, BRENDI BEGA

10 dhe 11 Qershor ora 19:00

Teatri Kombetar Eksperimental "Kujtim Spahivogli"

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies