Chopin Fest Tirana

DePeter Donohoe, pianisti me famë ndërkombëtare, do të debutojë për herë të parë në skenën e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit, me një repertor të veçantë, për të kënaqur artdashësit shqiptarë dhe të huaj. “Chopin Fest Tirana” duke ardhur si një bashkëpunim i frytshëm me Chopin Piano Fest Prishtina, ky event do të shënojë një mbrëmje të paharrueshme për jetën artistike shqiptare!

31 Maj

Ora 20:00

Teatri i Opera dhe Baletit

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies