Festivali i ngjyrave ne Shqiperi 2023

Colour Day Festival po përgatitet për edicionin e tij të katërt më 20 Maj 2023!
Festivali ka mirëpritur ndër vite disa prej artistëve më të njohur ndërkombëtarë, si LIL PUMP dhe Tujamo, gjithashtu dhe super yje vendas si Mc Kresha, Lyric Son, Capital T, Majk, Elvana Gjata, Alban Skenderaj, e shumë të tjerë.
Colourday Festival është një mënyrë fantastike për të kaluar kohë cilësore me miqtë tuaj teksa bëheni ylli i shfaqjes kur ngjyrat e pafundme do t'ju zbukurojnë gjatë gjithë eventit.

20 MAJ NË 14:00 – 21 MAJ NË 23:00

Sheshi Skenderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies