Festivali i Aventurës në Pezë

Festivali i Aventurës në Pezë rikthehet ne vitin e dyte radhazi me po te njejtin emocion dhe energji si me pare me aventura, sporte atraktive, muzike te gjitha keto aktivitete ne natyren e bukur dhe te gjelbert.

Vendodhja te Liqeni i Prushit në Vaqarr,
ne date 29 Prill

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies