Ekspozita e pikturave 3D

Ekspozita me piktura 3D
Instalacionin gjigand 3D EU Cube me pikturat e nxënësve të liceut artistik "Jordan Misja" vjen per publikun e gjere në Sheshin Skënderbej në datat 26, 27 dhe 28 Prill, ora 20:00. Gjate vitit 2020 eshte realizuar po e njejta ekspozite 3D me pitkurat e artisteve me te medhenje si Sandro Botticelli, Vincent van Gogh, Claude Monet etj.
Një ekspozitë 3 dimensionale në qiell të hapur, nje event ndryshe dhe një eksperiencë unike.

26, 27 dhe 28 Prill ora 20:00 në Sheshin Skënderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies