Orfeu zbret ne ferr

“Orfeu zbret në ferr” i autorit Tennessee Williams dhe me regji të Nastazja Domaradzka rikthehet sërish për publikun. "A mund të ekzistojë dashuria në një vend të pushtuar nga dhimbja dhe urrejtja? A mund të na shpëtojë arti vërtet nga dhimbja dhe urrejtja?"

21-22-23 Prill

Ora 7pm

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies