Nata Karaoke

E keni përjetuar ndonjëherë eksperiencën në një karaoke? Jeni të ftuar të bëheni pjesë e aktivitetit më të ri në Tiranë gjatë Spring Festival. Le të argëtohemi në shoqërinë e njëri-tjetrit e të regjistrojmë hite botërore për t’u pasur zili. Lajmëroni dhe miqtë tuaj, ky shanc një herë vjen!

7-8-9 prill, 17:00-23:00
Pazari i Ri (Markata e Fruta-Perimeve)

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies