Festivali i Pranveres

Rikthim pas në kohën kur festat në Tiranë ishin plot aheng në bahçen e shtëpisë së gjithësecilit.
Një fshat me natyrë të bukur si Shëngjergji mirëpret këtë fundjavë banorët e zonës dhe ata nga Tirana për një festë fantastike me muzikë, pije dhe ushqim për të gjithë familjen. Nëse nuk keni plane për fundjavën, alternativën jua sjell Festivali i Pranveres.

8-9 Prill
E shtune 17.00-20.00
E diele 10.00-18.00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies