Kampionati i Futbollit Frankofon

Sot ekipi i futbollit të ambasadës Franceze, me përgjegjësinë e fondacionit Marlotex Berat, si edhe tre skuadra të tjera me të shtatë lojtarët do të përballen me një atmosferë miqësore dhe duke respektuar vlerat sportive dhe frankofone.
Ky kampionat do të ndodhë në fushën publike të parkut të liqenit artificial i Tiranës. Do te ketë katër ndeshje me nga 25 minuta: gjysmëfinalet, finalja e vogël (për vend të tretë) dhe finalja.

Ditën e mërkurë, 15 mars, ora 18:00 deri në orën 20:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies