Festivali Ndërkombëtar i Këngëtarëve Operistik “Marie Kraja”

Festivali i 19-të ndërkombëtar i këngëtareve operistike "Marie Kraja" do të zhvillohet në Tiranë në Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit në datat 30 dhe 31 mars 2023.

Orkestra e drejtuar nga dirigjenti Martin Andre. 16 konkurrentë nga e gjithë bota. KONKURSI I LEGJENDAVE NE DUET ME YJE TE MUZIKES SHQIPTARE.

30 dhe 31 MARS - 19:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies