Dita e Veres

Dita e verës, është një nga ditët më të rëndësishme festive në Shqipëri Ajo festohet në të gjithë vendin. Ka shumë aktivitete në këtë ditë, koncerte, panaire dhe lojëra. Enisa është këngëtarja që do të performojë në sheshin Skënderbej më 14 mars në orën 13.00.
Është një festë kështu që sheshet janë plot me njerëz. Shijojeni këtë ditë të bukur!


🗓14 MARS
📍Sheshi "Skënderbej"
⏱13:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies