“Cadet Children's Select”

Ekipi i 'Taekwondos Studenti' edhe këte vit sjell kampionatin 'Cadet Children's Selekt' në Pallatin e Sportit Feti Borova. Ky Festival do të shoqërohet me plot aktivitete siç janë: Taekwondo, kërcime me këngë popullore (për të treguar edhe vlerat tona kombëtare) si dhe do të shpërndahen plot dhurata për fëmijë.

5 Mars / Ora 11:00am - 5:00pm

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies