SHTËPIAKË TË DËSHPËRUAR

Niseni muajn me nje komedi brilante.

Zherom (Artan Imami) i dëshpëruar nga braktisja prej të dashures, thërret dy shokët e tij, Stefan (Indrit Çobani) dhe Alex (Gentian Zenelaj) ta ndihmojnë për të gjetur një menyrë të rifitojë ish të dashurën. Por dy shokët do ta fusin në një ngatërresë edhe më të madhe.  Nga 6 deri 17 shkurt te ArTurbina.

E HËNË & E MARTË |6, 7  SHKURT
ora 19. 00

Salla e Madhe/ArTurbina

8, 9, 10, 11, 12 shkurt 
Çmimi i biletës:
E hënë | E martë | 500 Lekë

E Mërkurë | E Enjte | E Premte |
E Shtunë | E Diel |700 lekë

ORARI I BILETARISË:
09:00-13:00 & 16:00-19:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies