Concert Notte Da Oscar

Koncert Simfonik, Notte da Oscar

Orkestra e TKOB, dirigjent Giovanni Pompeo

Ne violine: Ettore Pellegrino

Muzika nga John Williams

Shfaqje Premiere 

10 Janar

Teatri i Operave dhe i Baletit

Sheshi Skenderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies