Jesus Christ Superstar

Rikthehet ne Art Turbina shfaqja Jesus Chirst Superstar

ne datat 5-6 Janar

 

Atmosfera e Krishtlindjeve eshte ende ketu, ndaj merrni bileten tuaj dhe shijojeni

5-6 Janar

Teatri Arturbina

Biletat i prisni te Teatri para shfaqjes 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies