Teater "Edmond"

Nje shfaqje teatrale e vene ne skene Indrit Cobani dhe Andia Xhunga Komedi nga Alexis Michalik Tek ArTurbina, cdo dite nga data 1-4 Dhjetor Ejani dhe shihni lojen brilante te aktoreve shqiptare

1- 11 Dhjetor
ArTurbina, ora 19.00
 
 
E martë - E diel)
09:00-13:00 & 16:00-19:00
(E hëna është ditë pushimi)
TEL: 04 222 3022 | 068 2000 650
Çmimi i biletës:
500 Lekë | E Premte | E Shtunë | E Diel
300  Lekë | E Enjte

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies