FESTA PO AFRON

#EDMOND rikthehet sërish :Jemi më 1897, në 'Epokën e bukur', në 'qytetin e dritave', në Paris... #Edmond Rostand duhet të shkruajë një komedi në vargje ndërkohë që koha nuk premton. Ka vetëm tre javë derisa të ngrihet sipari për premierën, së cilës i di vetëm emrin, "Sirano dë Berzhërak"... dhe ai gjen frymëzimin në vendet më të pazakonta...

26-27 NËNTOR

Ora 19:00

Salla e Madhe | ArTurbina

ORARI I BILETARISË:

(E martë - E diel)

09:00-13:00 & 16:00-19:00

(E hëna është ditë pushimi)

TEL:

04 222 3022 | 068 2000 650

NXITONI TË REZERVONI VENDIN TUAJ

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies