Pazari i 21-të Ndërkombëtar të Pushimeve Dimërore nga OSAAB

Shijoni Shpirtin e Festave duke blerë produktesh nga rreth 50 shitës vendore, me tryeza te dekoruara plot bukuri. Ejani të zbuloni dhurata të veçanta dhe të këndshme për miqtë dhe familjen.

 - Dekorime me lule festive

- Embëlsira të bëra në shtëpi

- Shtëpi keku me xhenxhefil

- Arte dhe vepra artizanale nga bamirës dhe artistë vendas - Libra, bizhuteri. verë me aromë 

- Fotografi me Babagjyshin etj ...

Një ngjarje vjetore për më shumë se 20 vjet që bashkon komunitetin me disa blerje festash dhe mbështet disa kauza të mëdha! Mbi 50 shitës që përfaqësojnë OJQ-të, bizneset e vogla, ndërmarrjet sociale, artistët vendas dhe shkollat.

E hapur për publikun. Hyrja është falas. Sillni fëmijët tuaj dhe kamerën tuaj për foto me Babagjyshin!! 100% e fondeve të mbledhura në tryezat e OSAAB do të përdoren për të siguruar mbështetje të vazhdueshme për foshnjat e braktisura në Vitin e Ri të ardhshëm! 

Rogner Hotel Tirana

E dielë, 4 Dhjetor 2022

12.00h-17.00h Tirane, Shqiperi  

Thirrje per vullnetarë: Duhen vullnetarë për të ndihmuar në Pazar.

Klikoni këtu për më shumë informacion në lidhje me detyrat dhe orët OSAAB BAZAAR 2022-VOLUNTEER SIGN UP: Volunteer Sign-Up Times (signupgenius.com)

Për më shumë informacion rreth pazarit dhe për tu regjistruar si vullnetar apo për të bërë dhurimet tuaja, ju lutem vizitoni websiten tonë:  www.osaab.org/osaabbazaar2022"

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies