Java e Kultures Gjermane

Shqipëria mikpret Gjermaninë 🇩🇪

Java e Kulturës Gjermane 🇩🇪/ 3- 9 Tetor 2022

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies