Ullifest

Festa e vajit te ullirit eshte nje feste lokale qe promovon agroturizmin e zones. ndroqi eshte i njohur per ullinjte qe ka, prodhohet kualiteti me i mire i vajit te ullirit. Eventi zakonisht mbahet javen e fundit te Tetorit.

Data 29 Tetor

Vendodhja:Ndroq

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies