LP-ne Tirane

LP (Laura Pergolizzi) eshte nje artiste e famshme dhe e sukseshme si kengetare popi dhe teksshkruese, e njohur masivisht per kengen  LOST ON YOU.

Ne 2012 ajo lancoi albumin e saj te pare  INTO THE WILD dhe ne 2015 ajo pati nje ngritje te madhe me albumin LOST ON YOU dhe me kengen po me te njejtin emer, e cila akoma eshte nje hit ne mbareboten bashke me kengen MUDDY WATERS.

 

 

Shfaqja fillon ne oren 20:00

Biletat mund ti gjeni ne : https://livingroomshow.al/#events

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies