Nata Europiane e Muzikes House

Nje event i organzuar nga Destil creative hub qe te njohim me mire Bashkimin Europian. Ky event eshte per  cdo njeri qe deshiron te marre pjese. Eshte i organizuar ne forme kuizi.

Pergjigju pyetjeve dhe shijo mbremjen.

Ku:Destil creative hub  Kur: Cdo te enjte nga Tetori deri ne Janar Koha: 21.00-23.00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies