Rita Ora Concert

Rita Ora po rikthehet duke na servirur një koncert të mrekullueshëm. "Jam shumë e nderuar të lajmëroj që do të rikthehem në Tiranën time të dashur falë Erion Veliajt që më ka ftuar të performoj në një koncert falas që ne të festojmë Tiranën, si Qytetin Europian të Rinisë 2022!"- tha ajo në një nga postimet e saj.

Data: 6 shtator Ora: 20:00  Vendi: Sheshi Skënderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies