Skulpturat Urbane

Platforma e Artit Bashkekohor HARABEL, se bashku me Atelierin Fashion&Tekstil te Universitetit te Arteve, drejtuar nga Najada Hamza, diten e enjte, 14 korrik 2022, ne oren 20:00, ne sheshin ballor te Universitetit te Arteve, ju ftojne te ndiqni nje event prezantues te 19 viteve pune te Atelierit per krijimin e skulpturave te buta, veshje jo veshje te cilat sfidojne konceptin tradicional qofte te modes e qofte te skulptures.


Kur: 

14 Korrik, ora 20:00

Ku: 

Universiteti i Arteve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies