Bzaj me Diellin

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në çeljen e ekspozitës “BZAJ ME DIELLIN” me vepra të papublikuara përpara nga fondi i Mjeshtrit Bujar Zajmi, në harkun kohor 1962-2022, më datë 6-17 Korrik 2022, në orën 19:30.
Prania juaj do të na nderonte!
GALERIA E ARTIT TIRANË

Kur: 

6-17 Korrik

Ku: 

Galeria e Artit Tiranë 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies