Festa e Fërgesës 2022

Festa e përvitshme e Fërgesës, këtë vit vjen me një sfidë shijesh mes Tiranës dhe Elbasanit.

Konkurs gatimi

Ushqim

Pije

Muzikë

Lojëra

Data:11.07.2022

Vendodhja: Kalaja e Tiranës

Orari: 18.00-22.00

Hyrja falas

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies