Java kulturore Italiane

Shqipëria mikpret Italinë!

Nga data 31 maj-7 Qershor 2022

Shih programin e plotë duke klikuar linkun!

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies