Olen Cesari Show

Në Pallatin e Kongreseve pas 3 vitesh rikthehet Olen Cesari Show!

 2 netë të paharrueshme

 Shumë të ftuar special dhe Laser Show

Mos e humbisni natën magjike në Tiranë!

5-6 Maj

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies