Edmond- komedi ne Teatrin Kombetar

Edmond- komedi nga Alexis Michalik ne Teatrin Kombetar

Ne datat:

31 Mars dhe 1,2,3 Prill

Ne ArtTURBINA

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies