“Prekje” ekspozitë nga Linda Guri

COD hap për publikun artdashës një ekspozitë tjetër të veçantë nga Linda Guri, një artiste e re e talentuar, e cila në bashkëpunim me fotografin Ergys Zhabjaku, sjell 'prekjet' e saj delikate dhe femërore përmes mediumit të fotografisë.

Ekspozita e titulluar “Prekje” do të qëndrojë e hapur për publikun deri në 28 shkurt 2022, në sallën ‘Forum’ dhe koridoret ekspozuese të COD.

Oraret për vizitorët:

E hënë - e premte: 09:30 – 14:00 / 17:30 – 20:30

E shtunë: 17:30 – 20:30

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies