Maluma, koncert ne Tirane

    Maluma koncert ne Tirane 14 mars

 Konfirmohet data e koncertit të shumëpritur i këngëtarit me famë botërore Maluma. Në Ditën e Verës, 14 mars, Maluma do të jetë në Tiranë për të performuar hitet e tij muzikore. Për personat që i kanë blerë biletat e koncerteve të anulluara mund t’i përdorin për datën e re të konfirmuar. Biletet i gjeni ketu!

Data: 14 Mars 2022 Vendi: Sheshi “Nene Tereza”, Tirane Ora: 20.00- 00.00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies