'Këngtarja tullace' vepër e Eugene Ionesco ne Teatrin Metropol

'Këngtarja tullace' vepër e Eugene Ionesco vjen si premierë në Teatrin Metropol në datat 16-19 Dhjetor 2021.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies