Cirku Kombëtar ka çelur sezonin e ri artistik me shfaqje të reja

Shfaqjet mund t’i ndiqni  çdo të shtunë dhe të dielë në orën 11.00.

Biletat i gjeni pranë sportelit të Cirkut Kombëtar, ose mundet ti prenotoni në numrin e telefonit +355 4 225 6290.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies