Olive Oil Fest

Festa e vajit të ullirit në Ndroq në fabrikën "Tre miqtë". Do të njiheni me proceset se si prodhohet vaji i ullirit. Gjatë eventit do të ketë degustim të produkteve të zonës. 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies