Mural Fest Tirana

Rikthehet Mural Art Fest në Tiranë. Duke nisur nga 1 shtatori deri në 30 shtator, 8 artistë ndërkombëtar do të pikturojnë disa nga muret e godinave të ndryshme nëpër Tiranë. Ky është edicioni i tretë, ku Tirana ka marr një vëmendje të madhe artit të muraleve dhe artit të rrugës. 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies