Kinema Verore ne Tirane

Kinema verore çdo mbrëmje në Parkun e Madh të Liqenit Artificial.

Filma të kinematografisë shqiptare dhe botërore do të shfaqen përgjatë muajit Gusht.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies