Te gjitha rruget te cojne në Tiranë- Koncert te Amfiteatri

Koncert me kengetare te njohur te Amfiteatri, ne mes te Liqenit Artificial, Tirane. Kendojne kengetare te njohur si Gezim Nika, Ermira Babaliu, Eranda Libohova, Juliana Pasha... Bileta kushton 500 leke, ose blijeni online te myticket.al ose blijeni prane vendit ku zhvillohet.. 

Kur: 27 Korrik 2021

Ku: Amphitheater Lake Park 

Ora; 19.30

ticket: 500 AL

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies