Tradita shkodrane në Amfiteatrin e Tiranës

Tradita shkodrane  troket në skenën e Amfiteatrit të Tiranës. 

Më 21 korrik, ora 20:00 "Kënga Shkodrane" ju pret në një mbrëmje feste e hareje.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies