Festa e Fërgesës te Kalaja e Tiranës

Për të katërtën herë, festa e fërgesës do zhvillohet në ambjentet e Kalasë së Tiranës, për të kujtuar dhe promovuar traditat dhe gatimet e pasura të territorit të saj. 13 Korrik, 18:00 Te Kalaja e Tiranës

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies