Koleksioni i Galerisë Kombëtare të Arteve

Zbuloni koleksionin e Galerisë Kombëtare të Arteve, nga e marta në të dielë,
orari 10:00-18:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies