Ferma e Kafshëve-premierë

“Ferma e Kafshëve” produksioni më i ri i Teatrit Kombëtar, bazuar në kryeveprën e 𝗚𝗲𝗼𝗿𝗴𝗲 𝗢𝗿𝘄𝗲𝗹𝗹 me regji të 𝗗𝗿𝗶𝗮𝗱𝗮 𝗗𝗲𝗿𝘃𝗶𝘀𝗵𝗶𝘁

Premierë në datat 10-12-13-14-15 Korrik, ora 20:00 te Amfiteatri i Liqenit

Çmimi i Biletës |  5️00 Lekë

📞 Për Rezervime | 04 222 3022

⏰ Orari i Biletarisë | 9:00 - 13:00 & 16:00 - 19:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies