Ermal Meta koncert ne Tirane

Ermal Meta rikthehet në Tiranë për një koncert të madh në Stadiumin Air Albania, në 17 shtator 2021.  

Koncerti është falas, por duhet të rezervoni vendin. Kliko këtu!

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies