Festival i Resë-Edicioni i 5-të

Edicioni i pestë i TheCloud Festival organizuar te Reja. 121 artistë në 21 netë do të dhurojnë shfaqje për publikun

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies