Polifonia e Gjirokastrës koncert te Reja

Në datë 16 Qershor te Reja do të organizohet Polifonia e Gjirokastrës nga Grupi Argjiro dhe Roland Çenko.

Ora 19:30

Hyrja Falas!

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies